LE

Rzadko spotykany profesjonalizm w każdym calu

Remont-Expert, a ściślej – pan Paweł Rola, został mi polecony przez przyjaciela. Nie zawiodłem się. Od pierwszego kontaktu, aż do ostatniego akordu prac, wszystko przebiegło bez najmniejszego zgrzytu. Co więcej, okazało się, że dzięki tej firmie zaoszczędziłem sporą sumę pieniędzy, ponieważ otrzymałem 25% rabat na farby, którego normalnie bym nie potrzymał jako klient detaliczny. Pan Paweł oddał mi swój rabat. Miła niespodzianka.

Wycena była wykonana wyjątkowo rzetelnie, nie zabrakło żadnych materiałów ani też nie zostało, więc pan Paweł wszystko obliczył idealnie. Cała ekipa była niezwykle precyzyjna, higiena pracy – jeśli tak się można wyrazić – była na najwyższym poziomie (na 350 m2 domu nie upadła nawet jedna kropelka farby w niepotrzebnym miejscu !!!), spokój, sympatyczna atmosfera. No i oczywiście punktualność, w ciągu całego dnia tylko jedna 15-minutowa przerwa, nikt nie pali, nie marnuje czasu. Czegóż chcieć więcej?!

Co więcej, pan Paweł rozwiązał/naprawił mi kilka nierozwiązywalnych do tej pory problemów technicznych – takich natury „denerwujący drobiazg”. Całkiem gratis, za uśmiech. Widać, że panu Pawłowi sprawia wielką radość bezinteresowna pomoc innym.

Szczerze polecam firmę Remont-Expert. W pełni zasłużona nazwa.

Artur Szwedowski – Wiązowna